| Larysa13 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa pot lasa comentarii la desene pe desenatori.ro?(am cont)winking

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Fa-ti cont pe site-ul ala.

| annaliana a răspuns:

Am si eu cont, dar patesc la fel.Intra pe forum si lasa-i un mesaj celui care vroiai sa-i lasi coment. Unii au si adrese de mess.

| Larysa13 explică:

Am cont draguta, dar cand vreau sa dau imi zice :,, Ne pare rau, dar nu aveti permisiunea sa adaugati comentarii! ''

| oksomebodyok a răspuns:

Ai nevoie de 20 de desene si 20 comentarii sper ca ti-am fost de folos