| RMG a întrebat:

Ceau! stiti un site de pe care pot vinde carti la mana a 2a?

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Da.
Okazii.ro.
Mercador.ro.
Tocmai.Ro.
Olx.com.

10 răspunsuri:
| RMG explică:

Mersi mult tuturor!

| g2br13l a răspuns:

A te-ai gandit sa intri pe okazii.ro?

| potka86 a răspuns:

Eu cumpar carti la mana a 2-a de pe okazii, spune cam ce carti ai si iti cumpar si eu, ma intereseaza doar carti Horror, SF si Fantasy, daca ai asa ceva.

| RMG explică (pentru potka86):

Mie imi spi le ador si am o gramada! putem vorbi maine pe zi ca acum o trag pe dreapta.dar mai intai te intereseaza toata seria amurg sau toata seria jurnalele vampirilor, mai am si jurnalele lui stefan?

| potka86 a răspuns (pentru RMG):

Maine pe la ce ora putem comunica?

| Lacrymosa a răspuns (pentru RMG):

Hey there! Vreau eu seria Amurg! Imi dai un ID sau ceva? big grin

| Di_Diana_1994 a răspuns (pentru Lacrymosa):

Eu am de vanzare :p

| Vld_Diana_2001 a răspuns:

Buna,mai ai carti?