| uLaur a întrebat:

Cine stie sa editeze in Paint Tool Sai?, As vrea sa fac ceva DP-uri pentru un joc, 'IMVU'.

2 răspunsuri:
| Alllle a răspuns:

SAI'u nu prea este pentru editat, este pentru desenat. Daca vrei sa editezi poze, iti recomand GIMP. Are mult mai multe optiuni, si este si gratuit. Daca mai ai nelamuriri, nu ezita sa intrebi happy.
(Precizez ca eu nu sunt maestra in ale GIMP'ului, nu prea il folosesc, dar stiu sa fac niste editari. In SAI ma descurs, dar ca desenator, nu prea mult ca sa editez poze. Deoarece nu prea ai optiuni de editat. )

| uLaur explică (pentru Alllle):

Nu vreau gimphappy, Daca e asa folosesc photoshop cs5, Eu vreau sa fac Dp-uri redesenate in Paint Tool Sai.