| anonim_4396 a întrebat:

Cine sunt sirenele de la H2O?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Deci..tot cu sirenele ai ramas laughing

19 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

Sirenele de la H20 sunt: Rikki:Cariba Heine.Cleotonguehoebe Tonkin, Emma: Claire Holt.

| ICanLoveYou a răspuns:

Iar sirenelelaughing ele sunt niste fete normale si cozile alea de sirene sunt niste costume ele sunt niste fete normale nu sunt sirene

| simona24 a răspuns:

RIKKI, CLEO si EMA
cauta aici pentru mai multe detalii
http://www.google.ro/search?hl=ro&num=100&q=sirenele+din+h2o&meta=

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Poti evenii sirena daca te duci in italia la insula Mako si inoti in apa cand se oglindeste luna?

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Nu eu am adaugat aceasta intrebare! Sora mea a crezut ca e pe contul ei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ele sunt emma cleo si ryky

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sirenele sunt:cleo; emma si rykky.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Riki: cariba heine... emma:claire holt., ...cleo:Phoebe Tonkin... daca nu ma credeti intra ti pe adresa asta:http://port.ro/.......film_page

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Offfff... din nou sirenele alealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3 sirene.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati anul au fiecare fata, emma, cleo si rikky

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma cleo rikki

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cleo Emma si Rchi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca costumele fetelor erau facute din solzi multi dar nu adevarati, aceste costume au durat doi ani sa le faca. Ele sunt niste fete obisnuite. Dar dragute si foarte inteligente unele dar cleo nu este deloc inteligenta nati vazut episoadele cand a picat la teste proasta rau.VAI DE CAPUL EI

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sirenele de la h2o sunt niste fete normale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rikki, Cleo si Emma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sirenele de la h2o sint cleo rikki ema bela!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sirenele din h2o sint cleo, rikki, ema si bela!

| danuta_1371 a răspuns:

Sunt niste fete foarte dragute...Cleo...Emma si Rikki