| anonim_4396 a întrebat:

Cum își fac sirenele puii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sirenele au doar coada, le lipseste ceva ca sa poata avea pui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac si pestii, dar Putin mai diferit, ca au si parti de om. big grin

| PeFuga a răspuns:

Daca ar exista, probabil prin oua (icre)... sau prin cezariana laughing

| StefanKogut a răspuns:

Sirenele sunt personaje mitice!

Răspuns utilizator avertizat
| lumy4u a răspuns:

Am o veste proasta pentru tine, nu exista sirenelaughing)

| PapagalGalben a răspuns:

Prin icre?
(cica ele nu exista dar eu am vazut 3 in h2o big grin)

| MLyon a răspuns:

Cu rabdare...asa isi fac sirenele puii