| Nymphobic a întrebat:

Credeti sau nu in Dumnezeu? Care este motivul care va determina sa credeti sau sa nu credeti? Argumentati-va raspunsul cat mai mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu imi e constiinta.Si d-aia constiinta imi tot dicteaza 'ma, nu fa aia ca te ia mama dracu'laughing

Sincer, pe voi nu v-au plictisit toate discutiile astea zadarnice?

62 răspunsuri:
| JLBKO a răspuns:

Cred in Dumnezeu pentru ca mereu m-a ajutat de cate ori am avut nevoie si pentru ca sunt sigura ca el exista

| Lady_2803 a răspuns:

Eu cred in Dumnezeu. Deoarece daca nu era el.noi nu eram. nu mai exista nimic din ceea ce exista acum.

| Adelin_3965 a răspuns:

Dupa parerea mea... cred in Dumnezeu.De ce sa nu cred daca stiu ca exista cineva care sa imi dea speranta si influenta orice as face.