| Innovation a întrebat:

Cum credeti ca as putea confectiona propriile mele bratari? Dar in afara de bratarile acelea ale prieteniei. Vreo idee? Dau vot sau fundita, depinde cat de bun este raspunsul.

1 răspuns:
| simf a răspuns:

Fii creativa, poti sa-ti faci bratari si din paste fainoase vopsite. apoi din scoici, fasii de piele, sarme impletite (gasesti la kaufland sarme), o bucata de piele lata prinsa cu snururi, poti croseta o bratara ca cele peruane, poti insira figurine facute de tine din lut de modelaj vopsit, poti pune bile colorate pe elastic subtire...
curaj sa ai sa incerci si... sa privesti ceea ce se afla in jurul tau, orice obiect poate primi si o alta intrebuintare.