| kitty12_8562 a întrebat:

Cum e in clasa a8a? ce este mai greu?(ca materie)
Va multumesc::**

Răspuns Câştigător
| k1dz0r_9551 a răspuns:

Eu sunt acum intra 8 si iti spun ca daca nu te-ai apucat de carte sigur nu treci de ea e fff greu eu am ajuns sa am note mai mari la matematica decat la istorie laughing

6 răspunsuri:
| corina977 a răspuns:

Matematica si fizica.e destul de greu.si trebuie sa pui mana pe carte.

| Đϋffγ a răspuns:

Dai foarte multe teste in a 8 a crying

| CristiUcV a răspuns:

NU clasa a 8-a nu este grea, in clasa a 8-a repeti materia din clasele 5-8, dar cum ti-au spus si ceilalti iti spun si eu trebuie sa inveti

| rukimika a răspuns:

Cred ca a 8 e cea mai grea

| EliXirR a răspuns:

Clasa a 8a e usoara, ca materie. Fata de clasa a 5a si a 7a, clasa a 8a este floare la ureche. La fizica si la matematica ai un pic de invatat, in rest materia e foarte usoara. Funda?

| intrebatorRASPUNS a răspuns:

Pai...depinde cine iti rasp.
da mie mi se pare matematica