| bella***** a întrebat:

Cum sa sterg intrebarile pe care le-am scris si nu imi plac

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Nu stiu daca le poti sterge dar le poti edita

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie sa te gandesti bine cand scrii o intrebare, multi useri si-au lasat alte activitati sa iti raspunda tie iar tu spui acum ca nu iti plac intrebarile pe care le-ai scris. Daca toti procedeaza ca tine inseamna ca trebuie sa desfiintam site-ul, nu crezi?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt trei posibilități: îi scrii pe privat Ralucăi (adminul site-ului), contact@tpu.ro și CONTACT din pagina ta clic și urmezi pașii.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu le poate sterge decat adminul.Solicita-i asta prin "Contact".

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Asta e ceva de genul opera se intoarce impotriva artistului? Oh, Cioran e vesnic actual.

| Elena1234456 a răspuns:

Iei legatura cu administratorul - Raluca.Click sus acolo la "contact".