| Biencutza_3047 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de intrebari noi pllz (fundita)

Răspuns Câştigător
| loL_7570 a răspuns:

Zebra e neagra cu dungi albe sau alba cu dungi negre?

Orbii cred in dragoste la prima vedere?

Caracatita are maini sau picioare?

De ce magazinele non-stop au lacate la usa?

Care este sinonimul cuvantului " sinonim "?

Una dintre cele mai stupide... Ce mai zici?

8 răspunsuri:
| Essence a răspuns:

Pui intrebari daca vrei intr-adevar raspunsuri.
nu te obliga nimeni sa pui intrebari daca nu ai "idei".

take care.happy

| CapitanuSemafor a răspuns:

laughing asta e culmea rolling on the floor site-ul e facut pentru a primi raspunsuri la ceva, nu "Cine intreaba mai mult"

| Simona a răspuns:

Draga mea, daca ai nevoie de ajutor, te poti adresa aici... dar nu sa ne intrebi pe noi ce intrebi pe noi ce intrebari sa pui
Sarbatori fericite si numai bine!
:*

| Nume a răspuns:

Cum te cheama? Cati ani ai? Unde locuiesti? Care e categoria voastra preferata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se termina Tanar si nelinistit?

| medyth a răspuns:

Ce rimeaza cu limbaj? ce credeti despre sterling night? credeti ca justin bieber e batran? stiti cumva ce produse de par sa folosesc? ce machiajuri ma ajuta sa-mi scoata tenul in evidenta? cand se termina mostenirea? fundita?happy

| Biencutza_3047 explică:

Am avut nevoie de intrebari pentru un "concurs" la scoala tongue

| Danutsa_3595 a răspuns:

Pai poti intreba "Dati-mi si mie idei de nume... vreau sa schimb numele"...nici eu nu mai stiu. dar cred ca este o intrebare destul de buna