| valentinfcsb a întrebat:

Va rog dati-mi niste idei pentru a interoga prietena, intrebari de relatie.

7 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Eu personal nu vreau sa te ajut sa faci victime laughing si cum a zis si @ivancea2: Discutati. dupa cum stii, relatia se trateaza de la egal la egal, si interogatoriul nu e o forma de egalitate, chiar deloc laughing succes si sper ca te.am ajutat happy

| alexandrag a răspuns:

Intreab-o daca te-a inselat vreodata, daca a vrut vreodata sa se desparta de tine insa n-a facut-o, daca s-a gandit la alti baieti in timpul relatiei voastre, daca ii place la fel de mult de tine ca la inceput...atat ca nu imi mai vin altele in mintetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare greseala, asta inseamna ca o suspectezi de ceva grav.Nu interoga ci discuta normal; daca nu se mai poate, pune stop.fiecare cu drumul lui, altfel va fi un calvar pentru amindoi.

| valentinfcsb explică (pentru anonim_4396):

Nu o suspectez...asa ne punem noi intrebari
gen cat la % ma iubesti prostii dastea...intrebari din astea vreau

| Hash001 a răspuns:

O duci la politie, o rezolva aia in 2 minute cu bulanul.

| Danielcristian a răspuns:

Bai smecherainen, intr-ö relatie nu interoghezi, depistezi.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Iti place sa faci **** sau sex normal?