| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa stiu daca se poate face un tatuaj pe o cicatrice? O veche operatie de apendicita. Va multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Am prieten care si-a ascuns cicactrici din accident de masina. Dar nu stiu sigur daca orice cicatrice se poate tatua. Intreba-ti medicul de familie sau la un salon de tatuaj f bun happy

| DoarOana a răspuns:

Se poate face numai ca va arata mai uratel locul acela (parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate deoarece tatuajul odata pus pe operatie incepe sa te infecteze inauntru si nu e bine ...mai bine ar fi daca ti l-ai pune altundeva daca e neaparata nevoie peste operatie pune-l mai pe aproape dar nu pe ea...Baffta!

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Din cate am auzit se spunea ca nu este recomandabil happy

| Sadiss a răspuns:

In realitate nu cred ca e bine sa faci dar in poze pot ori sa pun peste cicatrice un tatuaj ori sa o ascundhee hee anunta-ma daca vrei

| floaredetrandafir a răspuns:

Da dar pielea e destul de sensibila si o sa fie dificil dar se poate. sunt locuri mult mai sensibile ce pot fi tatuate