| BlueStar12 a întrebat:

Este pe aici cineva care a auzit de cartea Eragon si are habar cam cand ar putea volumul 4 sa apara in Romania? A aparut in engleza dar nu stiu cand va aparea in romana.

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

Pai in engleza trebuia sa apara in vara, dar s-a intarziat.

3 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Da, am auzit si am si cirtit-o. Din câte știu eu, trebuia sa apară vara aceasta, dar se pare ca cei de la editura întârzie. Sa speram ca apare in curând.

| BlueStar12 explică (pentru Alexalice10):

Cum adica sa apara vara asta in romana? pai in engleza a aparut acum 8 noiembrie dar ma rog astept cartea asta de mai mult de un an, poate chiar doi

| Virgil_Kalai_1989 a răspuns:

Ce vara prietene cand eng a apaarut in noiembrie...straight face