| petitdreamer a întrebat:

Exista intr-adevar Harvard si Oxford? unde se alfa astea? banuiesc ca sunt 2 universitati, cu mai multe facultati k la noi, nu? sau care-i faza cu astea 2?

Răspuns Câştigător
| tukhey23 a răspuns:

Amice, eu visez doar sa le vizitezhee hee
Harvard:esti cea mai prestigioasa universitate, din America. Oameni precum:obama si bill gates au fost licentiati la Harvard!
Oxford:este o universitate de prestigiu in Anglia.
Din cate stiu, sunt 2 studenti romani la Oxford si tot 2 la Harvard.
Faza e ca... sunt bune la cevahee hee

7 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Tu glumesti? rolling on the floor

| tukhey23 a răspuns:

Pupimik:sunt si aici jocuri de culisehee hee

| thegreatgatsby a răspuns:

Am fost si eu in excursie la Oxford,@pupimik happy
Si da, ele exista oh go on.
Sunt foarte scumpe si nu accepta orice prost.
Trebuie sa fii destept, sa stii ce vrei de la viata, sa vrei o educatie si sa ai succes pe viitor.

| sese a răspuns:

Sunt cele mai bune Business School din lume, unde un an de studii costa intre 75000 dolari si 90000 de dolari(Harvard) spre deosebire de restul Evropei unde costurile sunt pana in 25000 euro.Colegii de promotie sunt legati pe viata si se ajuta reciproc. ce mai? sunt "elita elitei".

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sunt doua universitati de renume mondial.
Cine ajunge acolo... e cineva! Invata...si poti ajunge si tu acolo.

(Apropo de Oxford laughing) cand am fost pe acolo >>nu la studii...ci in excursie

pupimik
| pupimik a răspuns:

Eh.vad ca mi-a fost editat raspunsul. Ultima propozitie era de fapt un paragraf... dar nu mai conteaza...

| GreenSky a răspuns:

Oxford university stiu e k este in anglia...park...