| Chrysstian a întrebat:

Care sunt cele mai bune universitati? Dar dintre: Harvard si Oxford?

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu este teribil de importantă clădirea universității, și amplasamentul ei, ci ce și cum învață studentul.
Poți să te fâțâi și pe la Harvard sau Oxford, și să nu înveți nimic, și poți să înveți foarte multe și la București.

| TheLittleBadGirl a răspuns:

Eu cred ca mai "buna" din punct de vedere al profesorilor este Oxford, dar cum a zis si MMihai, plimba-te prin Oxford, uita-te doar la peretii scolii si o sa vezi ca nu vei invata nimic laughing!