| larisa333lari a întrebat:

Fac o pictura cu o vaza si ghiocei (nu intrebati de ce ghiocei!)
stiti ca ghiocei sunt albi dar nu vreau sa las pagina libera si nu vreau sa fie nici galbeni pentru ca in miljoc o sa fie galbeni!
ce combinatie pot folosi?
cred da m-ar ajuta si niste linkuri cu ghiocei desenati intr-o combinatie de culoare potrivita!

Răspuns Câştigător
| HVI a răspuns:

EU as recomanda ca fundalul sa il colorezi in ceva nuanta. https://www.google.ro/......ps?/search

3 răspunsuri:
| HisoChan a răspuns:

Îți recomand să pictezi și fondul, eventual cu o culoare mai primăvăratică. iar ghioceii să-i pictezi cu vopsea albă. (îți recomand să fie Tempera). Baftă!

| Milin_Denisa_1992 a răspuns:

Buna Larisa! Poti folosi albastru si putin alb sa fie un albastru mai deschis.