| Mar a întrebat:

FUNDA! Buna.Stiti cumva vreun program de poza de modificat fundalul(deci corpul sa fie ca inainte doar fundalul sa difere.in afara de photoshop.

Răspuns Câştigător
| danBM a răspuns:

Nu te descurci cu photoshop? foloseste Ghimp

5 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Balta are peste! Photoscape e un program foarte bun si are un tutorial foarte simplu si usor/http://www.photoscape.org/ps/main/help.php

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Paint shop pro 8 9 sau 10

| ancaa_1330 a răspuns:

Pai asta se poate face si cu paintda vrei ca fundalul sa fie simplu. adica sa nu il inlocuiesti cu alta incapare sau peisaj
sper ca ti-am fost de ajutor :*

| Niku23 a răspuns:

Photoscape ar fi o solutie...

| Alee_6048 a răspuns:

PhotoShop Cs4winking