| RuffledOwl a întrebat:

Fundă! Îmi puteți spune și mie care este cel mai mare artist în desene făcut cu grafit?
De preferat vreau un link cu poze făcute la desene create de aceiași persoana.
Când am zis grafit ma refeream la desene în creion.Desene artistice.Merci^^

2 răspunsuri:
| Gabrielle a răspuns:

Asa de la noi este Erps adica cel putin eu asa stiu.De unde esti?happy

| SooSang a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/desen-587663.htm aici poti gasi desene grafiti, doar cu atat te pot ajuta;)