| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA pentru cea mai buna idee! Vreau sa desenez ceva pe un perete. Aveti ceva idei? ( nu vreau inimioare, fluturasi, masini, actori sau chestii de astea) Ceva artistic, abstract... Daca va ajuta cu ceva :am 17 ani.

Răspuns Câştigător
| cinnamon a răspuns:

Eu zic sa folosesti mai bine stickere (uite site: http://www.sticker-decorativ.ro/). Nu de alta dar poate gresesti sau te plictisesti de desen si decat sa zugravesti toata camera, mai bine dezlipesti stickerul si gata :D

16 răspunsuri:
| freakypoppy a răspuns:

Eu am desenat-o pe Sakura si urmeaza Sasuke...incearca si tuwinking... o sa iasa fain:*

| rlk1234_3713 a răspuns:

Poti sa faci ceva gen graffiti daca esti genu care iti place stilul asta. poti sa desenezi marea, un baiat si o fata care se tin de mana. sau ceva de genu.noroc sper ca te-am ajutat. funda?

| AoBo a răspuns:

Niste buze, un portativ si niste note muzicale, semnul zodiei tale, sistemul periodic al elementelor(daca-ti place chimia), un ADN etc.; dar ai putea desena si ceva funny, asa cum am facut eu in http://www.youtube.com/watch?v=QBe5OaHqW78

| valy1233 a răspuns:

Poti incerca cu google sa te consultiwinking

| ZeDe a răspuns:

Un graffiti

Răspuns utilizator avertizat
| AlecSa_5470 a răspuns:

Poti desena : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=112&ty=55;

http://www.google.ro/......tp?/imgres 400&itbs=1&iact=hc&vpx=626&vpy=377&dur=528&hovh=194&hovw=259&tx=92&ty=146&ei=wssLTYiSOMTrsgb1w7mFDQ&oei=wMsLTY_cI4Kg8QP4-NnFDQ&esq=2&page=2&ndsp=12&ved=1t:429, r:6, s:12&biw=1024&bih=677;

http://www.google.ro/......tp?/imgres 500&itbs=1&ei=1ssLTfvjEMaLswai25SADQ&biw=1024&bih=677

http://www.google.ro/......tp?/imgres 1163&itbs=1&iact=hc&vpx=164&vpy=384&dur=799&hovh=171&hovw=240&tx=159&ty=167&ei=78sLTeyQOIHJswazvdD_DA&oei=wMsLTY_cI4Kg8QP4-NnFDQ&esq=3&page=3&ndsp=12&ved=1t:429, r:8, s:24&biw=1024&bih=677;

http://www.google.ro/......tp?/imgres 2511&itbs=1&iact=hc&vpx=318&vpy=314&dur=1&hovh=257&hovw=196&tx=106&ty=257&ei=GMwLTaL3CIT2sgabjsjzDA&oei=wMsLTY_cI4Kg8QP4-NnFDQ&esq=8&page=6&ndsp=12&ved=1t:429, r:1, s:60&biw=1024&bih=677;

http://www.google.ro/......tp?/imgres 801&itbs=1&iact=hc&vpx=316&vpy=213&dur=729&hovh=259&hovw=194&tx=73&ty=176&ei=LswLTe6yIMX5sgal3PzgDA&oei=wMsLTY_cI4Kg8QP4-NnFDQ&esq=6&page=2&ndsp=12&ved=1t:429, r:9, s:12&biw=1024&bih=677.

Sper sa iti fie de folos;)! Si sa iti iasa exact cum iti doresti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde genul care il preferi de ex un graff o masina
teroristi etc.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Ai putea face un peisaj de iarna ceva alcatuit din ochi gura din crenigle pomului, ceva cool, cum sunt desenele acelea cu chipuri din peisaje, daca le stii! Sau incearca u un chip si atat sau un peisaj uriaaas! un pahar in care se toarna ceva si sar picaturi, sau un pahar varsat intr-o balta cu cola, habar nu am! daca vrei si ti se pare ceva interesant din ce ti-am zis, nu ai decat sa le incerci, fundita daca este bun, te rog?

| BLUEishot a răspuns:

Cel mai mult mi-ar placea sa desenezi marea cu valuri inspumate apus si in fata ei 2 indragostiti

Poti desena: un curcubeu, o coaja de portocala, o frunza ce adie usor, poti desena vantul cu putina imaginatie orice vrei u sper ca te-am ajutat putin :*

| geoanarandi a răspuns:

Amprente la maini
deseneaza o frunza de marijuana
semnul pacii
scrie ceva

| AnNyşK a răspuns:

Ai putea desena un apus de soare la mare sau un rasarit happysa desenezi soarele sh marea:Xahh day dreaming sh daca combini culori ar iesi super:X albastru cu rosu sh galbenbig grin

| EllenaStefania a răspuns:

Pai ar fi distractiv sa amesteci culori acolo pana iese ceva,, artistic'''...sau daca nu ar fi si mai dragut daca ai incerca sa iti faci autoportretul :X:X...succes :*:*:*nu ma astept sa iau funda dar sper ca te-am ajutat :*:*:*

| ade_7274 a răspuns:

Multumesc tuturor!

| zuzu_8862 a răspuns:

Ceva misto ar fi in multe culori...ai putea sa te consulti cu cine specialist in chestii din astea

| mihaimcm a răspuns:

INCERACA CEVA 3D ceva ce la prima vedere e ceva si la a 2 e alceva uita de celelalte posturi mie mi se par banale si deja plictisitoare fara suparare