| Amiiiiii a întrebat:

H e i i. : ]. Clasa noastra, in fiecare semenstrul face o " revista a clasei ". De fapt, e prima data cand o facem : ]]. Dirigintele nostru ne-a zis ca fiecare trebuie sa faca cate ceva, eu nu am nici o idee. Ce ar trebui sa pun? : - s. Ce articol de fac? Ma puteti ajuta cu sfaturi si, daca articolul include, si imagini sau. ceva de genu : D?

Răspuns Câştigător
| Kavinx a răspuns:

H e i i! Eu zic sa faci un articol despre ce la plac adolescentilor din ziua de azi de la haine si accesorii pana la filme muzica si distractie si poti pune imagini de pe net! Eu zic ca ar fi un articol care i-ar placea si Dirigintelui si colegilor tai eu una sincer l-as citi cu mare placere, sper sa iti fie de ajutor idea meabig grin(funda?)hee hee

2 răspunsuri:
| Amiiiiii explică:

E o idee foarte buna; x. Asta o sa fac : ]. Mersiiii > : D

| Kavinx a răspuns (pentru Amiiiiii):

Ma bucur ca am putut sa te ajut!:*