| anonim_4396 a întrebat:

Hei salut..de ceva timp am inceput sa scriu poezii crestine..si as vrea sa stiu cum mi le-as putea publica intr-o carte..multumesc.

Răspuns Câştigător
| lorenicamutu111222 a răspuns:

Pai poti sa te duci la o editura si sa spui acolo..Cu placere. Funda?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati:
-Trimiti poeziile la editurile cu profil religios si daca o sa le placa o sa le publice si se ocupa cu comercializarea lor, caz in care o sa primesti si o suma stabilita prin contract.
-Le tiparesti pe cheltuiala ta, facand un contract cu o tipografie si tot tu va trebui sa te ocupi si de comercializare.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Poti sa te duciu la o editura, o cauti pe google! funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Funditza88 a răspuns:

Te poti duce la o editura sau la o Biserica, poate iti publica cartea.