| takoda171 a întrebat:

Am de facut un desen pentru ziua copilului si nu stiu ce as putea desena...Cea mai buna idee primeste funda! big grin

Răspuns Câştigător
| CaLyStuu a răspuns:

Eu iti propun sa faci un desen in care copilul isi priveste copiii. Adica : El ajunge mare, si apoi ajunga sa isi scoata copiii lui la plimbare, cu facea el cu tatal lui. Asta e doar o idee, trebuie sa o faci in detaliu, ca sa iasa ceva frumos.

1 răspuns:
| DarkRedSmoke a răspuns:

Niste baloane in balon cate-o litera Din La multi ani! sau 1 iunie!
Apoi un clown si jucarii etc...
funda?