| Zambareata1000 a întrebat:

Hei,TpU! Exista un "joc" pe telefon cu intrebari de cultura generala? Daca, da, cum se numeste si pentru ce tip de telefoane. FUnDAA!

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Pentru telefoane cu android
intrebari trivia, harta politica(invata), te crezi destept?, te crezi destept2?

| celceeste a răspuns (pentru Adixuuu):

Da!
Se numeste Trivia!

3 răspunsuri:
| Zapkitu a răspuns:

Conquistador cred, si este pe toate telefoanele cu net. BAFTA!

| asteuuu a răspuns:

Nu stiu pentru telefon insa pe internet daca scrii pe google ``Jocuri cu Europa`` si dai pe Europa Europa acolo iti vor aparea mai multe jocuri dintre care unul cu Europa. Sper sa iti placa!