| Coquette a întrebat:

Heii :*. Eu anul asta intru la liceu si am o nedumerire. Daca am media 8, 32 si la profilul la care vreau eu sa intru e media 8, 22 am niste sanse sa intru? Intreb asta pentru ca diferenta dintre note este mica.

Răspuns Câştigător
| blueseriny a răspuns:

Da,ai.Asta daca locurile nu se vor ocupa de altii care au medii mai bune.

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

E media 8, 22, dar pe anul trecut. Daca anul acesta mediile sunt mai mari decat anul trecut e nevoie sa te reorientezi. Oricum, la media ta sunt mari sanse sa intri la un liceu bun.Vezi pe admitere.edu.ro notele de anul trecut si iti faci o lista cu liceele cu profilul pe care il vrei si care au avut medii apropiate de a ta.Succes!

| Coquette explică (pentru ElenaSA):

Pai anul trecut a fost bagat profilul la care vreau eu sa ma duc. Si ultimul copil care a intrat a fost cu media 8, 22 happy.

| kzd a răspuns:

Da, orice e osibil. Nu stii unde vrea sa se duca lumea anul asta la liceu.

| teateutza a răspuns:

Da dar este depinde si de celelalte note dar ai sanse mari

| Coquette explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! :*