| GiGiii a întrebat:

Heiii, vreau si eu un sait de pe care sa iau trucuri cum sa imi fac parul in mai multe feluri! Dau funditaaa!big grin

3 răspunsuri:
| niciunnume19 a răspuns:

Hei.pai pe taaz poti sa iti zchimbi si parul sau culoarea parului.nah poti mai multe(culoarea ochiilor ruj fond de ten etc.) sau pe pizap(iei o poza cu parul care il vrei.il decupezi si il pui la tine ). ambele programe sunt online... numai sa stii engleza happy sau sa dai pe butoane pana gasesti laughing. sper ca ti.am fost de ajutor >big grin

| dracula666 a răspuns:

Auta si u e ne sau poate te jut aine cu mai multe sfaturi a nevastmea e coafeza