| Deea_Maria_1989 a întrebat:

Hey

Unde pot gasi postere cu trupe rock (Escape the Fate, Metallica, Black Veil Brides, Suicide Silence, Bring me The Horizon, Children of Bodom etc.)? Vaa roog, daca aveti si sunteti din Bucuresti poate facem schimb de ceva postere puppy dog eyes sau prin reviste dar... oricum, daca stiti, spuneti-mi puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Avand in vedere ca revista Popcorn nu mai e, (aia mai puneau cate un poster cu vreo trupa, din cand in cand), singura ta solutie ar fi sa pui tu poze de pe net cu trupele respective pe un stick, si sa te duci la o librarie, sau Kodak, si aia sa ti le scoata la imprimanta. Sau daca ai tu, e si mai bine.

5 răspunsuri:
| miyavi7 a răspuns:

Am ceva postere rock. daca imi dai o adresa de mail pot trimite imagini cu posterele pe care le am.nu ai nimic de pierdut. japonia7@yahoo.com

| Deea_Maria_1989 explică:

Plus ca am n postere cu selena gomez, Twilight, HSM, Hannah Montana, Jessie J, Piratii din Caraibe, Voltaj, BEP, P! nk, Lady Gaga, tokyo Hotel, Maroon 5 si altii big grin decii vaa roooog puppy dog eyes

| emilbadea1986 a răspuns (pentru Deea_Maria_1989):

Buna.As fi si eu interesat de Posterele tale Voltaj.Le dai? emil_badea1986@yahoo.com

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Deea_Maria_1989):

Adică tu ai postere cu selena gomez şi ne întrebi unde găseşti postere cu suicide silence? straight face Revino la manelele tale.

| anne666 a răspuns:

Eu spun sa asculți trupe mai faine și apoi sa cauți postere.