| snoopy_1080 a întrebat:

Hi! Pot descarca de undeva cartea "O plimbare de neuitat" de Nicholas Sparks?(in magazine nu am gasit-o iar sa o comand online nu prea am incredere). Va multumesc!

4 răspunsuri:
| ctina a răspuns:

Cartea e o porcarie.se gaseste in magazinele diverta din tara.pacat de bani, timp si de ochii stricati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te uiti la filmul facut dupa cartea lui http://www.youtube.com/watch?v=yPRIr4llFBM acesta e trailerul, eu am vazut deja filmul si e foarte reusit chiar il recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit-o la biblioteca. E superba. Ti-o recomand cu cea mai draga inima.

| snoopy_1080 explică:

Filmul l-am vazut de asta mi-ar trebui cartea.Multumesc oricumhappy