| marykeira a întrebat:

In ce epoca v-ar fi placut sa traiti? De ce? (1. epoca primitiva 2. epoca antica 3. epoca medievala 4. epoca moderna 5. epoca contemporana)

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Mi-ar fi placut sa fi trait in epoca antica. SA fi trait printre atatia filozofi ar fi fost pentru mine un vis.

12 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

In epoca primitiva, in niciun caz, nu mi-ar fi convenit sa umblu imbracata-n 3 frunze si facand copii pe sistem turbo.
In epoca medievala, nyet. Pentru ca ar fi dat ciuma-n mine.
In epoca moderna... m-as fi aflat acum la vreun lagar de concentrare :s
In epoca contemporana...nici atat.Generatia hi5, generatia messenger, generatia Hannah Montana... angry Nyet.

Deci mi-ar fi placut sa traiesc in epoca antica :X:X In Grecia sau Roma, sau chiar Egipt. Iubesc antichitatea happy

| inna a răspuns:

Epoca medievala.Imi plac hainele din perioada aceea big grin

| just|breathe a răspuns:

Sincer as fi vrut sa ma nasc tot atunci cand m-am nascut.doar ca mi-as fi dorit in alta tara...ca de exemplu America...as fi avut mult mai multe sanse sa ma remarcsad.

| Orannginna a răspuns:

Epoca medievala. Ma fascineaza pur si simplu. Portul, respectul, obiceiurile...tot! happy

| betty17 a răspuns:

In epoca moderna:X:X:X

succes

| Rezzo a răspuns:

5 Epoca contemporana, sunt dependent de tehnologie moderna, avamsata, daca as putea sa traiesc in Epoca viitoare as face-o

| piatraneamt97 a răspuns:

Epoca medievala. Vroiam sa fiu un cavaler care sa lupte in cruciade.

| anita92 a răspuns:

Hmm...cred ca in antichitate, sa cred in zei, sa traiesc in Atena, Roma sau Egipt. Ce vis frumos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, dacă stai bine să te gândeşti nu e mare diferenţă între epoca primitivă şi epoca contemporană happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In epoca lui fred si barnie...sa circul cu masini ca ale lor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In epoca contemporana pentru ca era mai bine

| mihaelabr a răspuns:

Pai, cred ca in epoca moderna happy m-am indragostit putin cate putin de ea citind cartile din perioada aceea