| anonim_4396 a întrebat:

La desen am de facut o plansa de 1iunie! Cine are idei?
Funda:*

6 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Fa o plansa cu niste copii care se tin de mana (copii sa fie de diverse nationalitati, de exemplu negrii, albi, chinezi) ca sa arati ca indiferent de culoarea pe care o ai esti tot copil.

| ana233 a răspuns:

Copii de toate rasele (albi, negri...) care se tin de mana in jurul Pamantului si un porumbel care are in cioc o crenguta de maslin.

| dyanamarya a răspuns:

Daca aveti imagini...

| OanaaaLove a răspuns:

Poti desena niste copii in parc care se joaca cu mingea sau ca se aproprie vacanta de vara ce zici

| alisa15 a răspuns:

Niste copii si niste baloane prin aer! Sper ca t.am fost de ajutor happy