| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

La fifa 12 career mode player daca incep cu aston villa pot sa am oferta sa merg la alt club sau stau numai la asta

Răspuns Câştigător
| MaimoSH a răspuns:

Deci la fifa 12 career mode numai când termini sezonul poți să mergi la altă echipă. Fundă te rog?big grin

5 răspunsuri:
| MaimoSH a răspuns:

Mersi happyAi început cu Aston Villa?

| Mach0 a răspuns:

Daca vrei sa joci FIFA, Remi, Conq, Table, Yahoo Pool te astept pe www.ecupe.ro! Unul dintre cele mai frumoase site-uri din Romania de Gaming.

| MaimoSH a răspuns (pentru Mach0):

Ce naiba că m-am băgat pe ăsta și e fifa 2007! Băgăți și voi măcar fifa 10 sau 11! Nu 07!laughing