| Wolfy12304 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu cateva nelamuriri?
Am auzit recent despre jocul Feral heart (fh) si vreau si eu sa il joc! Problema este ca nu stiu sa imi fac cont (si daca incerc imi scrie ca nu este disponibila inregistrarea acum).In plus,mai vreau sa imi spuneti,daca jocul este cu bani sau fara,pe calculator sau pe telefon.
Cel mai serios,Informativ si clar raspuns, va primi funtita (cu siguranta)

1 răspuns:
| d3javw a răspuns:

Deci practic, ca oricare alt joc online este gratis, este pe pc și asta e linkul https://feral-heart.com/....../index.php download și înregistrare, jocul este destul de mic 170 de mb,nu știu mai multe despre el pentru nu am auzit de el niciodată,decât acum, pare un joc simplu gen metin, mare filozofie nu este mai poți căta tutoriale pe Youtube despre joc, install, si altele, baftă!