| matei200 a întrebat:

HELP ME TPU! Am vazut jocul Feral Heart... dar nu merge sa imi fac un cont... cine ma poate ajuta? scrieti-mi conturi VALIDE!

1 răspuns:
| DragoStefaN a răspuns:

Din ce citesc eu pe forumul lor inregistrarea este setata sa se deschida doar cateva ore pe zi, trebuie doar sa nimeresti acele ore.

In dreapta sus, langa banner vezi ca acum scrie Registration Closed, Try Later. Incearca mai tarziu sau maine, poate nimeresti cand sunt deschise.