| Cineva! a întrebat:

Maine trebuie sa ma duc sa depun dosaru la liceul unde am fost repartizata! Trebuie sa fiu insotita de unul din parinti? Daca da mai are rost sa merg si eu?

Răspuns Câştigător
| Didu a răspuns:

Eu cred ca difera de la un liceu la altul pentru ca vad ca fiecare da alt raspuns. Eu am fost azi singura si in josul cererii scria semnatura candidat/tutore, deci la mine n-a fost nevoie.

11 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Trebuie sa mearga un parinte doar atat, tu poti sa stai acasa deoarece trebuie sa completeze cererea parintele. Fundita?

| Derye a răspuns:

Pai, nu neaparat. Te duci tu cu dosaru' si cu buletinu' sau doar un parinte.

| Danitzu a răspuns:

Nup.nu e nevoie.eu am fost singura si a fost totul ok`happy

| Kitty a răspuns:

La mine s-a dus mama si n-a fost niciun fel de problema.

| HinnaBunneh a răspuns:

Da

| Byclick a răspuns:

Tu scrii, tu semnezi. in caz ca nu poti cara un dosar pana la liceul respectiv este nevoie de parinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur winking

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Din cate stiu eu, trebuie sa te duci. S-ar putea sa te puna sa semneziwinking...Pa-pa:*.

| -=AleCS=- a răspuns:

Trebuie sa mergi tu neaparat si daca nu vrei sa vine un parinte sa ai buletinul unui parinte si buletinul tau + dosarul si o sa trebuiasca sa semnezi ceva

| Deutza_4524 a răspuns:

Da, trebuie sa fii insotita de unul din parinti si trebuie sa mergi neaparat tuwinkingIti va da o cerere care va trebui semnata de tine in niciun caz de unul dintre parintihappy
Succes! fundita?big grin

| VITALUL a răspuns:

Eu am depus dosarul si m-am dus fara parinti, am semnat doar ceva si atat deci nu cred ca e necesar sa te duci cu parinti!