| anonim23091001 a întrebat:

Buna TPUhappy Maine trebuie sa ma duc sa imi depun dosarul la liceul unde am fost repartizata. Problema e ca astazi mi am pierdut buletinul, dar am toate copiile legalizate necesare, oare am nevoie maine de el? si daca da, nu ma pot duce cu certificatul de nastere in original?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca daca ai copia legalizata de pe cartea de identitate si poate reusesti. Si mai cauta CI, poate o gasesti pana maine.

| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa ai si buletinul in original, degeaba ai copie dupa el.