| Tinna_Cristina_1989 a întrebat:

Mobila din dormitor -MARO deschis,perdelele MARO,covor MARO sad m-am ales si eu cu ele fix asa...dar ma dispera as vrea sa schimb ceva,e prea serios totul, vreau ceva vioi.Mobila n-o schimb eu,dar la celelalte ce culori sa iau? la covor, la perdele.M-am gandit si la un sticker de perete...ce ziceti? plss sad

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Perdele... galben sau portocaliu, ceva cald. Covorul... o combinatie de bej, galben, crem, maro.

1 răspuns:
| maioni a răspuns:

Eu cred ca ai putea sa pui un accent de culoare verde. Daca ai un perete liber, foloseste si niste panouri 3d pe care sa le pictezi singura, in verde, pune o draperie in nuanta de verde si perdeaua ivoire. Sau, o perdea franjuri care arata interesant la geam.