| marius_6009 a întrebat:

Nu este o intrebare cum ar fi normal sa fie. Este o cerere de ajutor pentru o fata pe care eu o consider speciala. Nu stiu cati oameni vor lua in considerare mica mea initiativa de a ajuta, dar ma ghidez dupa un frumos citat a lui George Enescu " Ceea ce e important in arta, e sa vibrezi tu insuti si sa-i faci si pe altii sa vibreze ".

Este vorba de un concurs avand ca premiu o excursie in jurul lumii timp de un an. Fiind un om talentat si avand un suflet bun Ioana Felicia Rosca isi doreste sa-si indeplineasca acest vis. Mai multe ve-ti afla despre ea aici pe acest link.

http://www.evz.ro/......03159.html

Acum duce o lupta stransa pentru voturi.

Ioana este pe ultima suta de metri in competitie...si pana aseara era pe prima pozitie, cand doi au facut in asa fel incat voturile unuia sa ajunga si la celalalt si au subclasat-o pe pozitia 3...in conditiile in care primele doua pozitii merg mai departe.
Timp de patru zile Ioana a vorbit personal cu peste 500 de persoane ajungand la un numar de 830 de likeuri
insa acum are nevoie urgenta de ajutorul vostru
pentru ca nu-i poate depasi pana maine...decat daca fiecare da la un prieten.

Va multumesc mult pentru rabdare si intelegere

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am incercat prin toate mijloacele posibile sa fac realizabil visul acestei fete. Sunt alaturi de ea.

| IrinaAndreea a răspuns:

Am votat-o, sper sa castige. big grin

| 202 a răspuns:

In loc sa iti faci bine tie faci la altii, iar cand o sa fie un an plecata in lume o sa se gandeasca laa tine mai mult deo groazawinking

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!

Foarte frumoasa initiativa ta (si a lui @Bacemi pentru ca am vazut ca si el a pus aceasta intrebare).
Am dat la toata lista mea de messenger si sper din tot sufletul sa castige acea excursie, are un clip superb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am putut sa votez, iti trebuie cont deschis pe facebook pentru a vota!

| IoanaFelicia a răspuns:

Va multumesc mult!

Imi cer scuze ca nu am reusit sa vin mai repede.Sunt aici de 5 zile de fapt, doar ca imi rog prietenii si prietenii prietenilor sa imi dea votul lor. Marius este un bun prieten si suportul lui, ca si al celorlalti, ma nu lasa sa renunt.chiar daca acum lupt impotriva unor tipi care si-au facut 10 articole pe net si strang amandoi pentru amandoi. Sunt inca pe a doua pozitie si ma mentin aici cu ajutorul vostru pana maine(joi19aug) la ora 19. Sper sa vin cu o veste buna si ma gandesc la o forma mai adecvata de a multumi. cu drag,
Ioana Felicia Rosca