| Bacemi a întrebat:

Stiu ca e ceva ce in mod normal nu am accepta pe TPU. Dar am o intrebare ( si totodata rugaminte la voi ) : Vreti sa ajutam fata asta?

http://www.evz.ro/......03159.html

E un vis frumos pe care eu spun ca il merita sub forma de realitate. Cititi povestea ei eventual ca sa intelgeti ca merita o sansa. Haideti sa o votam. Facem un bine unui om. Facem un bine unui roman.

Totusi e frumos sa ajutam, nu e vorba de un concurs banal, de genul inkurilor care apar mereu si sunt enervante.

Va rog! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Am acordat votul, sper sa reuseasca Alina Rosca in aceasta competitie.
Depinde de noi daca obtine voturile necesare, asa ca nu mai stati pe ganduri useri TPU si faceti front comun cu aceasta persoana temerara.
Mult succes Alina Rosca atat in realizarea visului de a face inconjurul lumii, cat si in obtinerea celei de a doua diplome universitare, multa sanatate si sa ne tii si pe noi la curent cu modul in care decurge calatoria.
Felicitari Bacemi pentru aceasta initiativa.

9 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu am cont.nu pot da vot.scz

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

I-am acordat votul meu si sper ca mai multi tineri sa faca acest gest. Este usor sa stai pe calculator sau in discoteci sau orice alt loc care nu necesita prea multa implicare sufleteasca, dar tocmai acestia comenteaza in fel si chip. Eu ii doresc mult succes si sa faca cunoscuta Romania in aceasta competitie! Sa afle lumea ca Romania are inca valori.

| OanaG a răspuns:

Are vot de la mine!

| Adredemesconf a răspuns:

Un vot si un mare "mult SUCCES!" pentru eahappy!

| Turquoise a răspuns:

Am votat si eu.

| resp3ct a răspuns:

Am votat.

| mona48 a răspuns:

Si eu am votatat pentru ioana.sigur o sa castige!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am votat si euhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot ajuta direct, deoarece nu am cont pe facebook, dar voi trimite link-ul la cunostintele mele care au cont(sigur vor fi de acord) si-i tinem pumniihee hee.