| lalalalandra a întrebat:

Oare va veni miley cyrus adica hannah montana in sibiu? va rog raspundeti-mi daca stiti ceva multumesc.

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Nu am auzit pana acum insa nu cred ca o vedeta ca Hannah Montana va veni in Sibiu happy

107 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ma indoiesc. Daca va veni in Ro, va fi in buc, cluj sau timisoara. Mai multi oameni care pot veni, mai multi bani pentru organizatori.

| psiholoaga a răspuns:

Zazu, m-ai prins. Vine la mine acasa. Suntem BFF (best friends forever, pentru cine nu vorbeste messengeriana) si o sa o cazez la mine, o sa ne impletim codite si o sa ne jucam de-a cantaretele. Daca vrei, iti pun o vorba buna si iti trimite autograf!winking

| hugin a răspuns:

DA daca o sa fie invitata si platita

| alexandratudor15 a răspuns:

Logic ca nu... oricum cand va veni in romania o sa vina in bucuresi logic...si in plus cum adica "miley cyrus adica hannah montana"...Miley Cyrus este ea insusi nu este decat in film Hannah... ea are o cariera...si nu e legata de Hannah!

| ICanLoveYou a răspuns:

Pai....intai nu o sa vina Hannah Montana ci Mylei Cyrus si o sa vina si in Romania in septembrie 2009 si o sa vina in Bucuresti succes sper ca informatiile mele o sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca am vazut pe net ca va veni peste 2 luni pe bune cred ca voi veni si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nosavina insibiu. o sa vina in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUNT EU CEEA CARE A SCRIS INTREBAREA VA MULTUMESC CA MIATI SCRIS SI AS MAI VREA SA IMI MAI SCRIETI NUMAI CA ACUMA AM GASIT ADRESA DE MESS A LUI MILEY CYRUS AM INTREBATO SI A ZIS CA O SA VINA SI IN SIBIU ACUM POT SA O INTREB PE IA DAR NU O SA UIT DE ACEST SAIT SI MAI ASTEPT RASPUNSURILE VOASTRE CA SUNT DE FOLOS SI IMI PLAC UNELE SI NORMAL CA DACA AR VENI IN SIBIU MAS DUCE CU SIGURANTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu sper sa vina si in constanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni, dar nu in sibiu.va veni in bucuresti pe 3 iulie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca noul idol al adolescentilor americani, cantareata si actrita Miley Cirus, va veni in Romania in toamna, spun surse de pe piata de publicitate. Vedeta, care i-a cucerit pe tineri cu rolul din serialul "Hannah Montana", ar putea sustine un concert in Capitala. La doar 16 ani, Cyrus a fost inclusa de revista "Time", anul trecut, in topul celor mai influente 100 de personalitati din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noul idol al adolescentilor americani, cantareata si actrita Miley Cirus, va veni in Romania in toamna, spun surse de pe piata de publicitate. Vedeta, care i-a cucerit pe tineri cu rolul din serialul "Hannah Montana", ar putea sustine un concert in Capitala. La doar 16 ani, Cyrus a fost inclusa de revista "Time", anul trecut, in topul celor mai influente 100 de personalitati din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa aflu adresa de mess a lui miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred can bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate veni in sibiu dpar pentru tine vine in bucuresti si gata poti veni pana in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un raspuns la intrebarea ta draga mea stii eu provin din alta tara nu sunt de pe aici dar cu timpul am invatat limba romana si daca nu imi spui sau ceva de genul asta eu sunt verisoara lui Miley Cyrus eu sunt din tara ei. Si stiu ca va veni in sibiu in toamna adica pe 26 septembrie asa mi-a spus ea. Ma mai poti contacta si pe adresa mea de mea de mess pentru mai multe detalii care este ghergheantonia@yahoo.com.Si succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu va veni in sibiu da va veni in bucuresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar cred ca nu va veni va veni in motru asa cred eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca vine in toamna in romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni in Romania dar DOAR LA BUCURESTI.Nu se stie daca va veni dar asa se crede. Oricum sigur atunci cand vine, vine la Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ea va veni la bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA cum sa nu dar acum ce ar fi sa se mute si dysnei in romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai abia daca a fost in Londra adica marea britanie apoi cum sa vina in sibiu daca nici in bucuresti nu vine si cred ca pana si in dubai nu a ajuns...in 10 ani mai zic ca sunt 10% sanselaughing da nu o sa-ti mai placa pe atunci...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati hotarat? vine sau nu vine, ca sa stiu ce fac laughing. ori la sibiu ori la bucuresti? psiholoaga-tu stii ceva, da nu vrei sa spui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca va veni in sibiu sunt aproape sigura ca voi fii acolo pentru ca eu locuiesc in cluj-napoca si n-as vrea s-o ratez pe miley cyrus pentru aproape nimic in lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga psiholoaga te rog imi pui o vorba buna pentru mine ca vreau un autograf s unt eu cea care a scris intrebarea si imi doresc mult un autograf de la ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-a veni in bucuresti cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred`! daca vine, vine in Capitalabig grin