| mari9 a întrebat:

Cum a devenit Miley Cyrus Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

De cand Miley a avut 12 ani a vrut sa joace in rolul Hannah Montana dintr-un film Disney. Nu a reusit atunci si a incercat 2 ani mai tarziu. In sfarsit a reusit si in noiembrie 2006 a aparut primul album "Hannah Montana". In acesta primele 8 cantece erau cantate ca si Hannah Montana si ultimele pe numele Miley...
Nu stiu daca ti-am raspuns. Vezi mai multe despre Miley la adresa
http://www.mileycyrus.com/official

217 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

S-a dus la disney si a dat auditie pentru serial! mare branza!

| teddy_8141 a răspuns:

Dar acesta e doar rolul din film

| teddy_8141 a răspuns:

Simplu dupa ce a jucat in mai multe seriale si dupa ce sia perfectionat talentul la cantat un regizor a deci ca daca doreste sa ia rolul principal in hannah montana si asa a devenit asa zisa hannh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley a devenit hannah montana punandusi o peruca ca sa no mai cunoasca copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU STIU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca maili e o fata deosebita si frumoasa si lili e frumoasa si am un raspuns ea a vrut sa fie demult hannah montana si ea sa dorit sa fie an centrul ate ntiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HANA MONTANA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin participarea ei intr-un film la 6 sau 8 ani in care juca si tatal ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Hannah Montana s-a nascut cu talentul asta si a cantat si la rude si tatal ei a luat-o la un concert si i-a placut si a devenit Hannah Montana sunt cea mai mare fana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea a devenit hana montana prin matusa ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sia pus o peruca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca a devenit hanah montana asa: si-a dorit de mica sa fie canatreata si actrita... a muncit foarte mult sa ajunga aici... a fost la multe concursuri de mica... cei de la acel film au vazut ca are talent si a bagat-o drept hannah montana '' fata cu doua fete'' o peruca...haine noi...si increderea in sine ...sa nu vorbesc de talent...ma cheama andra si sunt cea si cea mai mare fana a ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca a vrut si are talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa-mi dai si mie id tau hanah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce tara te afli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentu ca sia pus o peruca blonda si canta frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus a devenit Hannah Montanna pentru ca sa dus la sc de muzica a vrut sa fie o cantareata si uita ca acum ii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea a ajuns cantareata ca a vb cu multi oamenii si a invatat-o sa cante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca a incercar din greu si a reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley a devenit hannah montana dupa numele ei de scena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley a vrut sa aiba mai multe identitati decat una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus a devenit hannah montana punandusi o peruca pe cap prinsa cu niste agrafe speciale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus a devenit hannah montana ca taicasu este cantaret si ea a vrut sa fie si ea la fel a inceput sa cante de cand era micuta de vreo 9 ani dupa aia i-a dat rolul sa fie hannah montana si asta este raspunsul pentru cfana a ei am si idul ei sunt cea mai mare fana a ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea adevenit Hanna Montana punandu-si o peruca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UITE ITI DAU ID EI CA NU POT SATI RASPUND LA INTREBARE CA EU PE ID ACESTA AM VORBIT CU EA SI VORBESC UITE TIL DAUCYRUS_MILY_WAW

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley a devenit Hannah pentru ca ai placea sa cante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus a de venit hannah montana cum ar fii ca sia pus o peruca sa no cunoasca colegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus a devenit Hannah Montana asa:la 12 ani a incercat sa ia rolul pentru Hannah Montana dar era prea mica si nu au lasat-o.2 ani mai tarziu ea a putut lua rolul de la Disney pentru ca nu mai era asa de mica. A cantat cateva melodii cu peruca, iar dupa aceeaa cantat fara peruca, compunandu-si singura 8 melodii din 13.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie obligatoriu sa rasund la intrebarea asta?