| AndrewAndy a întrebat:

Sal tpu...de trei ore incerc sa imi dau seama daca atunci cand inchid frigiderul lumina mai ramane aprinsa. Voi ce parere aveti?

22 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Și vei găsi sensul vieții odată cu răspunsul la întrebarea asta.

| Neverwas a răspuns:

Dupa ce inchizi frigiderul, lumina se stinge.

| zuzualina a răspuns:

Bună. De 3 ore esti prost cu diplomă.

Nu, normal ca se stinge, doar nu va ramâne aprinsa doar pentru tine.

Pune o camera video inauntru.

| Neberius13 a răspuns:

Eu-s de părere ca eşti fuckin‘ idiot

Răspuns utilizator avertizat
| Dolyta a răspuns:

Ce nu inteleg eu este de ce oamenii trebuie sa jigneasca neaparat... poate ei s-au nascut invatati si nu stiu eu.

| 7QA3 a răspuns:

Nu ramane aprinsa pentru ca e un senzor care aprinde beculetul atunci cand tu deschizi usa. Mare filozofie.

| lullaby23 a răspuns:

Cand inchizi USA se stinge becul.

| Soryn2244 a răspuns:

Lumina se stinge laughing) are ocolo o sina de aluminiu care cand deschizi usa face contac cu un fir

| ILoveWeekends a răspuns:

Nu. Lumina se aprinde cand deschizi frigiderul ca sa vezi pe intuneric si e logic ca atunci cand il inchizi se stinge lumina.

| enonimox a răspuns:

E de rau

| JustLikeHeaven a răspuns:

Cati ani ai?

| AndrewAndy explică (pentru JustLikeHeaven):

Repet...am pus intrebarea la plesneala...

| JustLikeHeaven a răspuns (pentru AndrewAndy):

Pai eu cred ca ai pus-o ca sa iti bati joc de cei care raspun laughing...

| Leocerba a răspuns (pentru AndrewAndy):

Intrebare la plesneala, adica intrebi si esti plesnit?

| AndrewAndy explică:

Nu pot sa cred cata rabdare au uni dintre voi...am pus intrebarea asta sa vad ce raspunsuri primesc. Sincer nici eu nu as raspunde la intrebari asa idioate.happy

| Antoniia a răspuns:

Se stinge...si eu eram curioasa, asa ca am pus telefonul` care filma in frigider, apoi l-am inchis si DA s-a stins lumina! laughing
Sper ca te-am ajutat! big grin

| MadalinMarian a răspuns:

Lumina nu ramane aprinsa are acolo un senzor si cand inchizi usa se inchide si lumina.

| SoRiNaQo a răspuns:

rolling on the floor)))))))) Lumina se stinge dupa inchiderea usii.

| iuliamusic a răspuns:

Nu nu mai ramna exista un buton care il apasa usa cand se deschide

| Clauditzaa1 a răspuns:

Pai atunci cand inchizi frigiderul lumina se stinge laughing

| eduard29 a răspuns:

Nu nu ramane happy