| papuciirupti a întrebat:

am un proiect pr scoala si trebuie sa fac ceva in power point si ceva pe un carton duplex despre tema'Diversitatea stilistica in opera marilor poeti'
ce sa fac? idei? ce sa cuprinad, spuneti idei asa in mare va rog...

16 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pai ai putea sa prezinti cateva trasaturi ale romantismului, modernismului, simbolismului, neomodernismului intalnite la poetii nostri (cred ca despre ei e vorba).

| papuciirupti explică:

Habar nu am ce sa pun, nu am nici macar o idee si eu aveam sute la proiecte...am cea mai grea tema, this is life happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Cauta pe net la fiecare in parte trasaturi.

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Asta o sa fac maine, acum e seara prea frumoasa sa o stric cu teme laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

I-auzi.E bine ca e o seara frumoasa.
Se pare ca au mai trecut din norii aia negri!happy

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Au trecut, sper sa nu se intoarca.
schimba poza ca nu imi place, e prea mult negru laughing dar totusi e frumoasa laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Nu-ti place, dar totusi e frumoasa?laughing
Pfff...o s-o mai las o perioada.

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Imi faci in ciuda sau cum? laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Nup.Deloc.
Dar ai zis ca e frumoasa.
Oricum, mie imi place.Ma regasesc in ea.

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Si mie putin dar e un peisaj mai tristut asa si mult negru laughing
la mine predomina rozul sila tine negrul laughing)

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Vezi,ne completam reciproc laughing)

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Am vazut inaintea ta laughing)

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Nu-i nimic.laughing)

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

In afara de chat rolling on the floor) public in cazul nostru laughing
ce o sa creada cei ce citesc aceste raspunsuri, probabil zic 'astia's nebuni frate' laughing) dar nu conteaza ce spune lumea, noua sa ne fie bine si dupa si lor laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Stai calm.Nu-i prima oara cand facem chat.
In plus, suntem la intrebarea ta, putem sa facem chat.Era mai nasol daca faceam la intrebarea altcuivalaughing)

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Bine punctat laughing
mama ce ne mai injurau laughing))