| Alfred50 a întrebat:

Salut, as vrea sa fac un desen pe perete si nu stiu ce fel de vopsele sa folosesc, cel mai bun raspun primeste funda

Răspuns Câştigător
| dogslover a răspuns:

Acrilice gasesti la orice magazin de pictura, uneori la librarie, la diverta... Poti incerca acrilice online pe www.dol.ro

5 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Cu vopsele acrilice...Dar ca să ştii, sunt cam scumpe.
Le găseşti la magazinele fondului plastic, librării sau aici:
http://www.profiart.ro/catalog/category/culori-pentru-hobby

| andreea9701 a răspuns:

Cu acrilice

| ღAngiießăă a răspuns:

Depinde ce culoare este peretele thinking

| dogslover a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa folosesti vopsea de perete (din aceea cu care se vopsesc peretii de obiceiwinking sau grafitti. Desigur, poti folosi si acrilice normale, dar sa folosesti putina apa si sa ai rabdare.winking

| Alfred50 explică (pentru dogslover):

Poti da un site de unde sa cumpar acrilice?

| dogslover a răspuns (pentru Alfred50):

Acrilice gasesti la orice magazin de pictura, uneori la librarie, la diverta... Poti incerca acrilice online pe www.dol.ro