| Zippy a întrebat:

Azi de dimineata am auzit o melodie a unei formatii din Franta.Nu stiu versuri,stiu doar ca se aude proeminent bass-ul si toba,iar numele melodiei e ceva de genul Heart destroyer(nu mai stiu sigur,stiu ca era ceva de genul inima care distruge,domina, ceva).

3 răspunsuri:
| Zippy explică (pentru Zatharra):

Nu.Melodia e cantata in engleza si stiu ca in titlu se gaseste cuvantul heart alaturi de inca un cuvant.Am uitat sa mentionez ca melodia e probabil noua

| Zatharra a răspuns (pentru Zippy):

N-o ştiu...