| Ucv_Denis_2001 a întrebat:

vreau sa îmi fac un tatuaj mai precis o coroana si jos sa scrie King (o vreau pe piept) cam cat ar costa?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuajele nu se platesc in funtie de model sau nu stiu ce vrei sa scrii. Se plateste in functie de ora de munca a mesterului. Nu stiu cat este la ora dar poti intreba la cien vrei sa te tatueze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi.am tatuat un sceptru cam de 10 cm lungime in zona pelviana si m.a costat 200 lei. Dupa ce iti faci tatoo.ul, sa ma contactezi.Tu ai coroana, eu am sceptrul.

| Edisor27 a răspuns:

Cati ani ai? Nu ai voie sa iti faci tatuaje cu ac doar daca ai 18 ani in sus. Ar costa cam 200-400 lei

| Edisor27 a răspuns:

laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Edisor27):

Nu rade ca nu e de glumit. Indienii au recunoscut ca tiganii sunt neamul lor. Acum tiganii cer cetatenie indiana, asa ca te poti trezi in India imediat de la un tatuaj.

| Ucv_Denis_2001 explică:

Am 15 ani, si da pot sa fac cu aprobare de la mama