| Rony56 a întrebat:

unii de pe youtube au niste video si nu stiu ce programe au ei sau de filmat sau de pe youtube.
de exemplu e filmat perfect ecranul, apoi arata o iconita (un program de pe ecranul calculatorului) si se baga aproape de el si se vede iconita pe tot ecranul ( de pe youtube cand vizionezi ). apoi se baga pe full screen si se vad toate iconitele si bara si tot
va rog raspundeti la intrebarea asta dau funda!

6 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

BB FlashBack sau BSR Screen Recorder.

| Rony56 explică:

Am xp

| manolo a răspuns:

Camtasia studio poate face asta(să capturezi video de pe monitor).
În windows 7 ai "magnifier" ca să apropii cum zici tu, deci e o utilitară din windows. Probabil că şi pentru xp este ceva program asemănător, dar nu inclus în sistem, ci suplimentar, adăugat de tine. Nu ştiu ce Windows ai, dar sper să reuşeşti. Baftă!

| Maximas19998 a răspuns:

Eu am cont pe youtube si filmez cu Bandicam :d inciarca si tu http://www.bandicam.com/ru/
inciarca poti sa faci si foto bafta:) funda?