| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema, am de facut un desen pe tema "Minte sanatoasa in corp sanatos" si nu am idei,

Răspuns Câştigător
| tiger20 a răspuns:

Poti desena un corp de culturist incordat dar gol, apoi ii faci un creier care straluceste.Si mai vezi tu ce faci, funda?

3 răspunsuri:
| ci0c0lata a răspuns:

Buna
imparte foaia de desen in 2 :
-pe prima parte deseneaza o fata cu un corp frumos cu o diploma in mana si in spate un afisi pe care scrie "olimpiada la...[o materie]
-iar in cealalta parte deseneaza un copil gras care sta in pat si mananca chisuri si udeva langa un carnet de note cu note intre 3 si 5 laughing
asta pentru a face o diferenta sau daca nu.thinking ceva mai usor :
un copil int-o banca la scoala cu mana ridicata [in clasa cu mai multi copii si doar el sa aiba mana sus]
funda?

| viavo a răspuns:

O inima zambareata cu maini picioare care doneaza sange donarea de sange insemnand ambele cazuri, depinde la ce ati trebuie

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Îți faci autoportretul dar să semene f bine cu tine!
Să îți demonstreze profesoara, că nu ai minte sănătoasă sau un corp sănătos!