| billly a întrebat:

Salutare. As dori sa stiu niste site-uri unde pot comanda carti de istorie ( scrise de Sven Hassel de exemplu). Sa fie site-uri serioase care nu dau tepe gen comanzi o carte de istorie si-ti trimit o carte de bucate laughing. Multumesc anticipat pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| IoanaCerin a răspuns:

Salut, aici gasesti un site cu carti ieftine, nu e teapa, eu am luat deja de vreo doua ori de la ei. Nu stiu daca au exact ce cauti tu, dar pun noutati destul de des. Aboneaza-te la pagina lor de FB si la newsletter pentru a primi noile oferte.
http://raobooks.wordpress.com/
Lectura placuta!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar de cand scrie Sven Hassel carti de istorie? Cred ca ar fi mai bine sa gandesti un pic inainte de a scrie si, pe urma, sa te decizi ce fel de carti vrei.

| billly explică (pentru ardnaxur1961):

Ai dreptate, Sven Hassel nu scrie carti de istorie, scrie romane, doar ca romanele scrise de el sunt inspirate din fapte reale petrecute in perioada celui de-al doilea razboi mondial (el fiind soldat in armata germana) ceea ce denota ca scrie romane istorice deoarece relateaza intamplari din timpul razboiului. deci stiu ce caut.

| MariaChrii a răspuns:

Poti cauta pe www.okazii.ro eu am cumparat flori de acolo dar gasesti acolo orice

| anadark84 a răspuns:

Scrie pe Google "librarie" si o sa vezi o multime de site-uri ce vand carti. Ti le vor trimite, stai linistit! De necrezut dar comertul online cu carti este unul din cele mai infloritoare!

| kaloma a răspuns:

Elefant.ro