| jj95 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare, saptamana viitoare as vrea sa imi fac un tatuaj pe gat, doar ca nu stiu daca sa mi-l fac doar cu o singura culoare(ce originala negru) sau colorat. Argumete pro, contra.Mersi,si funda la cel mai bun raspuns. Sper ca am postat bine daca nu imi cer scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| Pavel_Andrey_1997 a răspuns:

Salut! Eu as crede ca mai bine ti-ai face tatuajul negru pentru ca mi se pare mai frumos intr-o culoare decat colorat in mai multe culori.

1 răspuns:
| TomaSorinel1974 a răspuns:

Nu-i nimic oi fi fata de a 5 a da zic cai negru cu multe culori arata branza calita ma intelegi ca nu prea auzi branza calita si are si gust naspa adica negru mai ale daca nu esti vreun barbat in farsta, fuuuuuuuuuuuuunda a si sunt fata