| goldheart a întrebat:

Saluti! Am si eu o mica-mare problema: sunt fff scunda si as vrea sa-mi fac o rochie maxi (=lunga pana la glezne), dar nu stiu daca mi se potriveste. Oare trebuie sa fie intr-o singura culoare sau in degrade ca sa-mi stea bine si sa ma faca sa par un pic mai inalta? Sa fie cu volane sau dreapta, simpla? Voi ce credeti? straight face Fundita maxi pentru cel mai bun raspuns! laughing (imi cer scuze pentru categorie).

2 răspunsuri:
| SoraLy a răspuns:

Hey happy, din pc meu de vedere nu ai facut chiar o alegere buna... daca esti scunda ar merge rochiile mai sus putin de genunchi, si cu tocuri putin mai inalte (cu platforma)... big grin
BAFTA la ales... thumbs up

| VacutzaRoscata a răspuns:

Daca esti scunda si iti iei rochie lunga, o sa pari si mai scunda