| anonim_4396 a întrebat:

Si-a scos careva dintre voi vreun tatuaj?

4 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Nu sunt genu deci nu happy

| tatuajebrasov a răspuns:

Un tatuaj micut poate fi acoperit cu altul care sa insemne ceva pentru tine, daca nu vrei poti sa incerci la o clinica de specialitate care folosesc laserul dar ai grija ca iti va ramane cicatrice si procesul trebuie repetat de 2-3 ori depinde cat de intensa e culoarea tatuajului sau am mai auzit ca e o crema care ti scoate tatuaju dar nu stiu cat de eficienta este

| RandyOrton_2521 a răspuns:

Da un pr de-al meu

| talpau a răspuns:

Da dar este foarte dureros partea a 2...trebuie batut inca o data. dintr-un plic de sare de lamaie se dizolva intr-o lingutita de apa asta este solutia de batut dar sa stiti ca ustura un pic... apoi dupa ce facce coajaa zmulgeti coaja de 3 ori si gata atentieee doareee dar scapati apropooo la tatuaje mai mici. scuze de scris happy